Oferta współpracy

Transport międzynarodowy

Więcej...

Wynajem pojazdów / Przewóz osób

Więcej...

Usługi minikoparką JCB


Więcej...

Pomoc drogowa


Więcej...

TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY

Zajmujemy się usługami transportowymi od 15 lat. W tym czasie zdobyliśmy wiedzę, dzięki której znajdziemy rozwiązanie nawet najbardziej skomplikowanych logistycznie zadań. Podejmiemy każde trudniejsze wyzwanie, np. transport materiałów niebezpiecznych, wartościowych. Prosimy o kontakt z nami, a przedstawimy najkorzystniejsze dla Państwa rozwiązanie!

WYNAJEM POJAZDÓW / PRZEWÓZ OSÓB

Wypożyczalnia busów Renault Trafic! Idealny na wakacje, wyjazdy służbowe jak i z rodzinom. W trosce o Państwa bezpieczeństwo, wszystkie nasze auta są regularnie serwisowane i posiadają ubezpieczenie OC, AC, NNW, ASSISTANCE na całą Europę a także zieloną kartę przydatną np. przy wyjazdach na Chorwację.

USŁUGI MINIKOPARKĄ "JCB"

Wykonujemy usługi na terenie woj.kuj-pomorskiego i wielkopolskiego, minikoparką JCB 8018 o szerokości 98cm i głębokości kopania max do 250cm. Wykonujemy prace w szerokim zakresie: między innymi wykopy pod: - fundamenty budynków, - ogrodzenia, - instalacje gazowe, wodociągowe, przyłącza kanalizy - przewody elektryczne, telefoniczne, światłowody, - odwodnienia, oczka wodne, - pod kostkę, drogę, a także: - formowanie/skarpowanie terenu. Głównymi zaletami posiadanego sprzętu są: - gumowe gąsienicowe podwozie umożliwiające prace w trudnym terenie, - niewielka masa (1850kg) dzięki której koparka nie wpływa negatywnie na teren, w którym pracuje, - niewielkie wymiary (1 metr szerokości) co daje możliwość pracy nawet wewnątrz budynków, Minikoparka wyposażona jest w łyżki o szerokości 24, 31, 47, 60 oraz 90cm skarpowa. Ceny do ustalenia. Wystawiamy faktury VAT. Oferujemy: -Modernizacja istniejących instalacji -Nowe instalacje

POMOC DROGOWA

Oferujemy pomoc drogową na terenie całej Polski i za granicą. Świadczymy usługi przewozu samochodów osobowych motocykli, quadów, maszyn rolniczych i różnego rodzaju pojazdów. Możliwy transport innych rzeczy które jest możliwość przewieźć autolawetą.Oferujemy transport aut i towarów. Samochód wyposażony w wciągarkę.Czynne 24/7. Transport krajowy i zagraniczny.